Project Description

Konverzácie

Hodiny vhodné pre ľudí, ktorí už nejakú skúsenosť so španielčinou majú, no nemajú s kým komunikovať, prípadne by si chceli vylepšiť svoje komunikačné zručnosti. Konverzácie na témy z bežného života obohatené o slovnú zásobu z danej oblasti.

Forma: prezenčne

Individuálne

Hodiny s individuálnym zameraním podľa požiadaviek klienta. Používame rôzne materiály, z ktorých si klient pri prvom stretnutí môže vybrať. Je možné si vybrať aj zameranie na určitú oblasť, ktorú klient potrebuje (business, zdravotníctvo, právo…). Všetky potreby a požiadavky klienta budú prekonzultované na prvom stretnutí, kde sa dohodneme ako budú hodiny prebiehať a ako budú zamerané .

Forma: prezenčne / online

Kurz pre začiatočníkov

Kurz pre začiatočníkov je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť základy španielčiny. Počas kurzu sa naučíte vyjadriť základné potreby (pozdraviť sa, predstaviť sa, objednať si v reštaurácii) a zvládnuť základnú konverzáciu v cudzom jazyku.

Počet študentov v skupine: 2 – 5

Frekvencia: 2x do týždňa

Forma: prezenčne

Učebnica: Español en marcha

Kurz pre pokročilých

V kurze pre pokročilých sa naučíte tvoriť zložitejšie vety, vyjadriť abstraktné veci a zapájať sa do všetkých bežných konverzácií. Váš prejav bude pohotovejší a plynulejší.

Počet študentov v skupine: 2 – 5

Frekvencia: 2x do týždňa

Forma: prezenčne

Učebnica: Español en marcha

Mám záujem